×

HABERLER & ETKİNLİKLER

Anasayfa Haberler & Etkinlikler

GENTA mısır üreticileri ile Kahramanmaraş’taydı

Kahramanmaraş bölgesi mısır üreticileri, GENTA ve Vilmorin Anadolu Tohumculuk’un (VAT) düzenlediği mısır toplantısında bir araya geldi.

GENTA rüzgarı Suudi Arabistan’da da esiyor

Domates ağırlıklı sebze tohumu çeşitleri ve özel formülasyonlu bitki besleme ürünleriyle, kaliteli hizmet anlayışı ile Suudi üreticiye de çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

GENTA, APSA-ASC 2015’te!

ASC 2015’e ilk kez katılan GENTA, piyasadaki 25 yılı aşkın tecrübesi, üretici-ıslahçı kimliği ve çok yönlü, geniş ürün yelpazesi ile göz doldurdu.

ONİKİ 12 F1 SÖĞÜT'LE BULUŞTU

Genta, 8-9 Ağustos tarihlerinde Burdur’un Söğüt beldesinde ONİKİ 12 F1 isimli iri tip domates çeşidinin tanıtımını gerçekleştirdi.

TURUNÇGİLLER GENTA İLE ÇİÇEKLENİYOR

GENTA ile turunçgillerde doğru bitki eslemenin mümkün olduğunu söyleyen firma sahibi Cevdet Özkan, üreticilere bitki besleme tüyoları veriyor.

ORTADOĞU PAZARINDA GENTA RÜZGÂRI

Türkiye pazarından sonra Ortadoğu pazarında da söz sahibi olmayı hedefleyen GENTA, bu pazara yönelik çalışmalarının meyvelerini topluyor. 

BADEM AĞAÇLARI GENTA’YA EMANET

Şanlıurfa’da kuru tarımın yanında badem tarımı ile de uğraşan üretici Nuri Günbeyi, üretimde verimini düşüren olumsuzlukları düzenli bitki besleme yaparak gideriyor. 

ÇORUM’DA TARLALARA GÜN DOĞUYOR

Cengiz Kart, verim, yağlılık oranı ve kuruma özellikleri açısından tüm beklentilerini karşılayan GENTA’nın ayçiçek tohumu SUNITA’ya olan ilginin nedenlerini anlatıyor.

Genta hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından gerçekleştirilen güncel etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz. Genta’nın üreticiler ve iş ortakları için yayınladığı periyodik kurumsal yayını Paydaş’ı da bilgisayar veya tabletinize aşağıdan indirebilir ve okuyabilirsiniz.